Výsledky vyhľadávania

Ponúkame Vám na predaj 3i byt v širšom centre mesta

Štúrová 11 - Prešov

107 000 eur  

Informácie

Nehnuteľnosť Id: 23511
Cena: 107 000 eur
Garáž: nie
Počet izieb: 3
Celková výmera: 59,28 m2
Kúpeľňa: 1
Konštrukcia: tehlová
Parkovanie: pred bytovým domom

Popis nehnuteľnosti

IMOLI REALITY Vám ponúka na predaj 3 izbový byt po čiastočnej rekonštrukcií, ktorý sa nachádza v širšom centre mestá na Štúrovej ulici v Prešove.

Pre nového majiteľa ponúkame slnečný 3i byt s výmerou podlahovej plochy bytu 59,28 m2. Súčet plôch sa skladá z obytných miestnosti a príslušenstva bytu. Súčasťou bytu sú dve pivnice. Byt sa nachádza na 1 poschodí v 6 podlažnom bytovom dome.

Balkón: 2x

Výťah: nie

Pivnica: 2x

Dispozičné riešenie

Byt pozostáva z 3 obytných miestnosti a príslušenstva bytu. Príslušenstvo bytu tvorí kuchyňa, kúpeľňa, WC, predsieň a dve pivnice, ktoré sa nachádzajú v suteréne bytového domu. Obytné miestnosti bytu tvorí obývacia izba, detská izba a spálňa. Benefitom bytu sú dva balkóny, ktoré ponúkajú pre nových majiteľov súkromie a dostatočný komfort.

Interiér bytu

V byte sa nachádzajú drevené parkety, ktoré vytvárajú pocit staromestského bývania. V kuchyni a predsieni je vyhotovená PVC podlaha. Interiérové dvere do jednotlivých miestnosti vyhotovené hladké plné a čiastočne zasklené osadené v zárubniach. V byte sú zabudované plástové okná s izolačným dvojsklom so žalúziami. Na stenách sú vyhotovené hladké omietky. Svetelná elektroinštalácia v byte je s poistkovými automatmi.

V kúpeľni sa nachádza keramický obklad a dlažba. Súčasťou kúpeľne je plechová vaňa a keramické umývadlo. V toalete sa nachádza záchod combi. Kuchyňa bytu je spracovaná bežnou kuchynskou linkou na báze dreva, nerezový drez a plynový sporák s elektrickou rúrou. Okrem iného sa v byte nachádzajú plastové okná.

Bytový dom v širšom centre mestá

Tehlový bytový dom má samostatné vstupy, v ktorých sa nachádzajú bytové jednotky ( 15 bytov vo vchode). Zvislé nosné konštrukcie sú murované z keramických tehál hr. 400 mm, strop bytu rovný železobetónový, strecha bytového domu plochá dvojplášťová s krytinou z PVC, schodisko železobetónové prefabrikované s terazzo povrchom, fasáda domu v rámci skvalitnenia bývania v bytovom dome zateplená kontaktným zatepľovacím systémom s vyhotovenou finálnou štruktúrovanou omietkou. Vonkajšie vchodové dvere vyhotovené plastové, na spoločnej chodbe a v suteréne sú zabudované plastové okná.

Konečná cena je 107 000 eur, ktorá zahŕňa poplatky a servis s prevodom nehnuteľnosti.

Zaujala vás táto ponuka?

Vyhľadávate takýto typ bývania?

Ak ste si odpovedali 2x áno, tak nás neváhajte ihneď kontaktovať.

Mobil: 0905 925 638

Email: info@imolireality.sk

Galéria nehnuteľnosti

Video

video image

Mapa

Kontaktujte nás

Mgr. Igor Molitoris

Manažér predaja

Porovnaj zoznamy