Služby

Naše dlhoročné skúsenosti a znalosti nám umožňujú poskytovať nadštandardný servis. Našou prioritou je Vaša spokojnosť. Odbremeníme Vás od všetkých starostí s predajom, prenájmom či kúpou nehnuteľností. Nechajte celý proces realitného obchodu na našich profesionálnych odborníkov a Vy sa zatiaľ v pokoji venujte Vašim povinnostiam, rodine či záľubám.

Navrhneme Vám rozumné riešenie, ktoré garantuje rýchlejší a výhodnejší predaj/prenájom Vašej nehnuteľnosti. Marketingovým plánom a kvalitne spracovanou prezentáciou dosiahneme stanovené ciele a spoločné víťazstvo.

Homestaging

Dôležitou súčasťou každého predaja nehnuteľnosti je HomeStaging. Je to veľmi efektívny nástroj pre predaj, ktorý netreba podceniť. Zahŕňa sledovanie nových trendov, úpravu interiéru, vhodné umiestnenie dekorácii a vytvorenie správnej atmosféry pre predaj. Na dojme záleží, a preto by ste Vašu nehnuteľnosť nemali ponúkať bez dôkladnej prípravy. My za Vás odvedieme všetku prácu. Interiér Vám správne nastylujeme a pripravíme na nasledujúce fotenie či prezentáciu.

Profesionálne FOTENIE

Keď už máme nehnuteľnosť vhodne pripravenú, je čas správne ju nafotiť. Fotky nehnuteľností sú veľmi dôležité pri predaji v  realitnom svete. Preto si na nich dávame obzvlášť záležať a o Vaše fotky sa postará naša profesionálna fotografka. Nami nafotená nehnuteľnosť je odprezentovaná v tom najlepšom svetle.

3D VIRTUÁLNA OBHLIADKA

Neustále sa snažíme napredovať a to aj po technologickej stránke. Našim klientom vieme zabezpečiť predaj alebo prenájom nehnuteľnosti cez 3D virtuálnu prehliadku, ktorá zvyšuje návštevnosť a samotný predaj. Výhodou 3D obhliadky je, že umožňuje potenciálnemu klientovi spoznať nehnuteľnosť ešte pred jej návštevou. Vďaka tejto službe obmedzíme realitný turizmus a obhliadky uskutočníme so skutočnými záujemcami. 

VIDEO obhliadka

Vytvorenie videa Vašej nehnuteľnosti je taktiež zahrnuté v našich službách. Pomocou videa ponúkame na nehnuteľnosť realistický pohľad. Do videí vkladáme kreativitu a príbeh, čím vytvoríme jedinečný prvý dojem. Videá vytvárame každému klientovi na mieru. Najprv navrhneme scenár, podľa ktorého video natočíme, a následne ho aj zostriháme a pridáme hudbu. Výhodou video obhliadky je aj väčší počet potenciálnych klientov, ktorých získavame práve na sociálnych sieťach a na najväčšej internetovej databáze videí Youtube. 

MARKETING

Proces predaja či prenájmu môže byť naozaj účinný a ľahký, ak je zvolená správna marketingová stratégia. Práve dobrým marketingom a funkčnou reklamou vytvárame neustály dopyt. Marketingovú stratégiu prispôsobujeme každému klientovi individuálne, keďže každý proces predaja alebo prenájmu je iný. Nie sme tí, ktorí nehnuteľnosť len nafotia a vyhodia inzerát na realitné portály! Realitné portály vnímame ako samozrejmosť, ale Vaša nehnuteľnosť sa objaví na všetkých online printových weboch,  pokračujeme cielenou reklamou na sociálnych sieťach, pri luxusnejších nehnuteľnostiach a projektoch využívame billboardy pre udržanie silného brandu nehnuteľnosti a to nie je všetko. Baví nás robiť zaujímavý a zároveň úspešný marketing, ktorým dosiahneme stanovené ciele. 

PRÁVNE PORADENSTVO

Zabezpečíme Vám bezpečné právne poradenstvo, ktoré nechávame na skutočných odborníkov z brandže. Spolupracujeme s renomovanými právnickými kanceláriami, ktoré sa  špecializujú na realitné právo. Sme Vašou istotou a garanciou bezpečia pri realizácií a podpisovaní všetkých právnych úkonov spojených s realitným obchodom. 

FINANČNÉ PORADENSTVO

Kupujete nehnuteľnosť a nemámte ešte zaobstarané financie? Máme pre Vás riešenie. Pomôžeme Vám získať výhodnú hypotéku vďaka našim partnerom. Spolupracujeme s úspešnými finančnými maklérmi, ktorí Vám navrhnú rozumné riešenia a zaobstarajú financie na Váš nový vysnívaný domov. 

AGENT KUPUJÚCEHO

Agent kupujúceho je obľúbená služba našich klientov, ktorú poskytujeme na profesionálnej úrovni. Na začiatku celého procesu si s klientom stanovíme ciele, predstavy a jeho požiadavky. Následne na to si všetky získané dáta zanalyzujeme, spravíme prieskum trhu nehnuteľností, navrhneme možnosti, riešenia a predstavíme zodpovedajúce nehnuteľnosti klientovi. Tu to ale nekončí. Agent kupujúceho u nás v IMOLI REALITY zastrašuje prípravu na obhliadky, vyjednáva kúpnu cenu, zabezpečí právnu istotu a v Deň D vybaví úrady vrátane notára, záložných zmlúv, kúpnych zmlúv a katastra. Ušetríme Vám čas, ktorý by ste strávili pri celom procese kúpy nehnuteľnosti a pri vybavovaní úradov. U nás nájdete všetko pod jednou strechou.

Porovnaj zoznamy