Služby

Dôležitou súčasťou každého predaja nehnuteľnosti je HomeStaging

Je to veľmi efektívny nástroj pre predaj, ktorý netreba podceniť. Zahŕňa sledovanie nových trendov, úpravu interiéru, vhodné umiestnenie dekorácii a vytvorenie správnej atmosféry pre predaj. Na dojme záleží, a preto by ste Vašu nehnuteľnosť nemali ponúkať bez dôkladnej prípravy. My za Vás odvedieme všetku prácu. Interiér Vám správne nastylujeme a pripravíme na nasledujúce fotenie či prezentáciu.

Homestaging

Dôležitou súčasťou každého predaja nehnuteľnosti je HomeStaging. Je to veľmi efektívny nástroj pre predaj, ktorý netreba podceniť. Zahŕňa sledovanie nových trendov, úpravu interiéru, vhodné umiestnenie dekorácii a vytvorenie správnej atmosféry pre predaj. Na dojme záleží, a preto by ste Vašu nehnuteľnosť nemali ponúkať bez dôkladnej prípravy. My za Vás odvedieme všetku prácu. Interiér Vám správne nastylujeme a pripravíme na nasledujúce fotenie či prezentáciu.

Profesionálne FOTENIE

Keď už máme nehnuteľnosť vhodne pripravenú, je čas správne ju nafotiť. Fotky nehnuteľností sú veľmi dôležité pri predaji v  realitnom svete. Preto si na nich dávame obzvlášť záležať a o Vaše fotky sa postará naša profesionálna fotografka. Nami nafotená nehnuteľnosť je odprezentovaná v tom najlepšom svetle.

3D VIRTUÁLNA OBHLIADKA

Neustále sa snažíme napredovať a to aj po technologickej stránke. Našim klientom vieme zabezpečiť predaj alebo prenájom nehnuteľnosti cez 3D virtuálnu prehliadku, ktorá zvyšuje návštevnosť a samotný predaj. Výhodou 3D obhliadky je, že umožňuje potenciálnemu klientovi spoznať nehnuteľnosť ešte pred jej návštevou. Vďaka tejto službe obmedzíme realitný turizmus a obhliadky uskutočníme so skutočnými záujemcami. 

VIDEO obhliadka

Vytvorenie videa Vašej nehnuteľnosti je taktiež zahrnuté v našich službách. Pomocou videa ponúkame na nehnuteľnosť realistický pohľad. Do videí vkladáme kreativitu a príbeh, čím vytvoríme jedinečný prvý dojem. Videá vytvárame každému klientovi na mieru. Najprv navrhneme scenár, podľa ktorého video natočíme, a následne ho aj zostriháme a pridáme hudbu. Výhodou video obhliadky je aj väčší počet potenciálnych klientov, ktorých získavame práve na sociálnych sieťach a na najväčšej internetovej databáze videí Youtube. 

MARKETING

Proces predaja či prenájmu môže byť naozaj účinný a ľahký, ak je zvolená správna marketingová stratégia. Práve dobrým marketingom a funkčnou reklamou vytvárame neustály dopyt. Marketingovú stratégiu prispôsobujeme každému klientovi individuálne, keďže každý proces predaja alebo prenájmu je iný. Nie sme tí, ktorí nehnuteľnosť len nafotia a vyhodia inzerát na realitné portály! Realitné portály vnímame ako samozrejmosť, ale Vaša nehnuteľnosť sa objaví na všetkých online printových weboch,  pokračujeme cielenou reklamou na sociálnych sieťach, pri luxusnejších nehnuteľnostiach a projektoch využívame billboardy pre udržanie silného brandu nehnuteľnosti a to nie je všetko. Baví nás robiť zaujímavý a zároveň úspešný marketing, ktorým dosiahneme stanovené ciele. 

PRÁVNE PORADENSTVO

Zabezpečíme Vám bezpečné právne poradenstvo, ktoré nechávame na skutočných odborníkov z brandže. Spolupracujeme s renomovanými právnickými kanceláriami, ktoré sa  špecializujú na realitné právo. Sme Vašou istotou a garanciou bezpečia pri realizácií a podpisovaní všetkých právnych úkonov spojených s realitným obchodom. 

FINANČNÉ PORADENSTVO

Kupujete nehnuteľnosť a nemámte ešte zaobstarané financie? Máme pre Vás riešenie. Pomôžeme Vám získať výhodnú hypotéku vďaka našim partnerom. Spolupracujeme s úspešnými finančnými maklérmi, ktorí Vám navrhnú rozumné riešenia a zaobstarajú financie na Váš nový vysnívaný domov. 

AGENT KUPUJÚCEHO

Agent kupujúceho je obľúbená služba našich klientov, ktorú poskytujeme na profesionálnej úrovni. Na začiatku celého procesu si s klientom stanovíme ciele, predstavy a jeho požiadavky. Následne na to si všetky získané dáta zanalyzujeme, spravíme prieskum trhu nehnuteľností, navrhneme možnosti, riešenia a predstavíme zodpovedajúce nehnuteľnosti klientovi. Tu to ale nekončí. Agent kupujúceho u nás v IMOLI REALITY zastrašuje prípravu na obhliadky, vyjednáva kúpnu cenu, zabezpečí právnu istotu a v Deň D vybaví úrady vrátane notára, záložných zmlúv, kúpnych zmlúv a katastra. Ušetríme Vám čas, ktorý by ste strávili pri celom procese kúpy nehnuteľnosti a pri vybavovaní úradov. U nás nájdete všetko pod jednou strechou.

Porovnaj zoznamy