O nás

Istota úspechu

Sme komplexná realitná kancelária, ktorá poskytuje kvalifikované služby na vysokej úrovni. Zabezpečíme Vám nie len exkluzívny realitný servis, ale aj efektívnu marketingovú stratégiu pre ľahší priebeh predaja, prenájmu či kúpy Vašej nehnuteľnosti.

Hlavným cieľom našej značky je byť pre Vás bezpečným a spoľahlivým partnerom v realitnom biznise a poskytovať Vám prvotriedne služby, ktoré sú postavené na atribútoch profesionality, korektnosti a zodpovednosti. Je pre nás veľmi dôležité, aby sme našim klientom čo najlepšie vyhoveli a zároveň splnili všetky ich predstavy a požiadavky. Preto ku každému pristupujeme individuálne. Ak hľadáte tím korektných a profesionálnych ľudí, ktorí Vám zabezpečia nadštandardné služby, u nás v IMOLI REALITY ste na správnom mieste. Pôsobíme na východnom, ale aj na západnom Slovensku v okresoch Prešova, Košíc, Nitry a Bratislavy.

Mgr. Igor Molitoris
Manažér predaja

Prečo práve my?

Máme za sebou viac ako 17 rokov pôsobenia na trhu s ohodnocovaním nehnuteľností, počas ktorých sme nadobudli efektívne KNOW HOW, ktoré sme sa rozhodli preniesť do sveta realít.

Vďaka týmto skúsenostiam a širšiemu prehľadu o nehnuteľnostiach sa líšime od iných realitných kancelárií, čo nám umožňuje ponúkať vlastné inovatívne riešenia. Svedčí o tom dlhodobá dôvera našej klientely, ktorá sa vďaka nášmu poctivému partnerskému prístupu neustále rozrastá. Garantujeme Vám prvotriedny a korektný prístup, s ktorým Vás budeme sprevádzať počas celého procesu.

Náš tím

Ing. Igor Molitoris

Riaditeľ realitnej kancelárie

Mgr. Igor Molitoris

Manažér predaja

Kristína Holecová

Profesionálna fotografka

Mgr. Mária Bončálova

Právne poradenstvo, Partner

Bc. Erik Budai

Hypotekárny špecialista, Partner

Kariéra

Pridaj sa k nám

Kontaktujte nás

Porovnaj zoznamy