Výsledky vyhľadávania

Reprezentatívny obchodný priestor

Štúrová 69/D, Nitra

14 eur/ m2 

Informácie

Nehnuteľnosť Id: 23492
Cena: 14 eur/ m2
Počet izieb: 0
Celková výmera: 0
Kúpeľňa: 0
Parkovanie: pred budovou

Popis nehnuteľnosti

IMOLI REALITY Vám ponúka na prenájom lukratívny a reprezentatívny obchodný priestor v novostavbe v novovybudovanom obchodnom centre galéria Nitra na Štúrovej ulici.

LUXUSNÝ OBCHODNÝ PRIESTOR

Obchodný priestor je výnimočný svojou polohou s vysokou frekvenciou pohybu ľudí a dominantou budovy v ktorej sa nachádza. Priestor sa nachádza na 1. poschodí s veľkým výkladom priamo na parkovisko celej obchodnej galérií. Prístup k priestoru je možný výťahom alebo schodiskom. Parkovanie je možné pred budovou.  Celková plocha priestoru je 270 m2.

Priestor sa odovzdáva v štádiu HOLOPRIESTOR, čo umožňuje priestor prispôsobiť podľa vlastných predstáv a podľa typu prevádzky. Obchodný priestor je vhodný na využitie ako je predajňa, SHOW ROOM, kancelársky priestor firmy, fitnes centrum alebo iný typ prevádzky. Benefitom priestoru sú svetelné loga na fasáde a na pripravenom reklamnom svetelnom pylóne.

– 14 eur/ m2 mesačne

– spoločné prevádzkové náklady  1,50 eur / m2 mesačne

– odovzdanie v štádiu HOLOPRIESTOR

– celková plocha 270 m2

– výťah/schodisko

– parkovanie pred budovou

OC GALÉRIA NITRA

Obchodné centrum galéria Nitra ponúka modernú architektúru a kvalitnú stavebnú realizáciu, ktorá je vyhotovená z vysokokvalitných materiálov. Benefitom OC je najmodernejší a najväčší LIDL na Slovensku, ktorý vytvára vysokú návštevnosť zákazníkov.  Priestor sa nachádza v polyfunkčnej budove, kde okrem iného sa nachádzajú veľké sieťové spoločnosti ako sú DM drogéria, BENU lekáreň alebo 1day.

Ak ste existujúca alebo začínajúca spoločnosť, ktorá vyhľadáva moderné a reprezentatívne priestory, tak ste na správnom mieste. Staňte sa súčasťou obchodného centra, ktoré vám garantuje vysokú návštevnosť zákazníkov a pohyb ľudí.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať.

 

Dokumenty

Galéria nehnuteľnosti

Video

video image

Mapa

Kontaktujte nás

Mgr. Igor Molitoris

Manažér predaja

Porovnaj zoznamy