Výsledky vyhľadávania

Ponúkame Vám na predaj moderný 4i rodinný dom

Lužianky

370 000 eur 

Informácie

Nehnuteľnosť Id: 23208
izby: 4
spálne: 3
kúpeľne: 1
Cena: 370 000 eur
Garáž: 1
Počet izieb: 4
Celková výmera: 175 m2
Kúpeľňa: 1
Konštrukcia: tehlová
Výmera pozemku: 1170
Parkovanie: súkromné

Popis nehnuteľnosti

IMOLI REALITY Vám ponúka na predaj moderný 4 izbový bungalov, ktorý sa nachádza na veľkorysom pozemku a v príjemnom prostredí.

Rodinný dom pozostáva zo štyroch izieb a stojí na pozemku vo výmere 1170 m2. Úžitková plocha domu je 175 m2, čo vytvára komfortné bývanie pre štvorčlennú či päťčlennú rodinu. Zastavaná plocha domu je 200 m2.

Moderná novostavba je skolaudovaná a nachádza sa v novovzniknutej štvrti, ktorá ponúka luxusné prostredie.

Komfortné bývanie s dostatočným súkromím

Dispozičné riešenie rodinného domu pozostáva zo zádveria, kde sa nachádza samostatná toaleta a vyčlenený priestor na vstavanú skriňu. Zo zádveria sa zároveň dostanete suchou nohou do priestrannej dvojgaráže s elektrickou bránou. Súčasťou dvojgaráže je technická miestnosť.

Noví majitelia sa môžu naozaj tešiť na dostatočné súkromie, pretože benefitom spálni je aj samostatný šatník, ktorý vám ponúkne dostatočný úložný priestor.

Na chodbe sa nachádzajú ďalšie dve samostatné izby, ktoré sú cielené pre deti a samostatná kúpeľňa s toaletou. Z chodby sa priamo dostanete do priestrannej obývacej izby, ktorá je prepojená s kuchyňou a jedálňou.

Prepojenie obývacej izby a kuchyni dotvára veľkorysý priestor s príjemným presvetlením. Výhodou kuchyne je komora, ktorá vyrieši problémy s uskladnením potravín. Priestranná obývacia izba vám ponúka príjemne strávené chvíle pri pozeraní večerného filmu alebo večernom posedení. Obývacia izba je zároveň prepojená s terasou, na ktorej môžete tráviť svoje voľné chvíle.

Spracovanie interiéru a exteriéru

Interiér rodinného domu pozostáva z plávajúcich podláh okrem kuchyni a kúpeľni, kde sa nachádza dlažba. Kuchyňa je kompletne vybavená s elektrickými spotrebičmi a súčasťou je aj zabudovaná chladnička, mraznička a umývačka. Kúpeľňa je vybavená sprchovacím kútom, vaňou, umývadlom a toaletou.

Okrem iného sa v dome nachádzajú aj plastové okná, exteriérové dvere, interiérové dvere a plynový kotol značky Viessmann.

Exteriér rodinného domu a jeho okolie je riešené príjazdovou asfaltovou cestou s pouličným  osvetlením. Pred domom je vydláždený chodník a vydláždený prechod do dvojgaráže, ktorý vytvára možnosť ďalšieho parkovacieho miesta. Pozemok je celý oplotený a z prednej časti je vymurovaný múrik s kovanou bránou.

Rodinný dom je napojený na obecnú vodu, elektrinu, plyn a kanalizáciu. Vykurovanie je riešené podlahovým kúrením a obývaciu izbu dopĺňa krb.

Novo vzniknutá štvrť a dostupnosť mesta

Lokalita novostavby sa nachádza v obci Lužianky, len 5 km od krajského mesta Nitra. Rodinný dom bol postavený v lokalite na základe dvoch dôležitých aspektov. Prvým aspektom je výborná dostupnosť autom z centra mesta či diaľnice a druhým aspektom je luxusné prostredie v blízkosti golfového areálu, ktorý ponúka pokoj a krásne výhľady.

Benefitom lokality je aj samotný golfový areál, ktorý poskytuje nadštandardné služby. Predstavte si krásne slnečné ráno, ktoré si vychutnáte na terase s príjemnou vôňou rannej kávy a následne nato sa vyberiete zrelaxovať na luxusné zelené ihriská, kde môžete tráviť svoje voľné chvíle. No nie je to úžasné?

Prečo práve tento štvorizbový bungalov?

Ponúkame vám bývanie, ktoré vám garantuje pokojné a pohodové strávené chvíle s vašou rodinou. Za hlavné benefity tejto nehnuteľnosti považujeme výnimočnú a ideálnu lokalitu, možnosti pre šport a relax, panoramatický výhľad na golfové ihrisko, vysoká kvalita stavby či bezpečie a súkromie.

Ideálny domov je miesto, ktoré vytvára pre rodinu pocit príjemného domova a bezpečia. Tento bungalov má skutočne kvalitný základ na vytvorenie práve takéhoto miesta.

Ak túžite po takomto bývaní aj vy, tak nám ihneď teraz zavolajte a dohodnite si obhliadku a presvedčte sa sami, že tento bungalov stojí naozaj zato!

 

 

 

 

Galéria nehnuteľnosti

Video

video image

Mapa

Kontaktujte nás

Mgr. Igor Molitoris

Manažér predaja

Podobné záznamy

370 000 eur
featured icon
Počet izieb:
4
featured icon
Kúpeľne:
1
featured icon
Výmera:
175 m2
Cena v RK
featured icon
Počet izieb:
2
featured icon
Kúpeľne:
1
featured icon
Výmera:
61 m2
Cena v RK
featured icon
Počet izieb:
3
featured icon
Kúpeľne:
1
featured icon
Výmera:
82 m2

Porovnaj zoznamy