Výsledky vyhľadávania

Ponúkame Vám na predaj 6i rodinný dom

Bratislava

450 000 eur 

Informácie

Nehnuteľnosť Id: 23379
ID nehnuteľnosti: Vlárska 36, Bratislava - Nové Mesto
Cena: 450 000 eur
Garáž: 1
Počet izieb: 6
Celková výmera: 246 m2
Kúpeľňa: 3
Konštrukcia: tehlová
Výmera pozemku: 300 m2
Parkovanie: súkromné

Popis nehnuteľnosti

MOLI REALITY Vám ponúka na predaj 6i rodinný dom, ktorý sa nachádza v mestskej časti Nové Mesto – Bratislava v obľúbenej lokalite Kramáre.

Na pozemku sa zároveň nachádza 4i rodinný dom, ktorý má samostatnú príjazdovú cestu. Tento 4i rodinný dom sa taktiež zároveň predáva.

Rodinné domy sú situované na spoločnom pozemku s výmerou 300 m2.

Ponúkame Vám na predaj 6i rodinný dom v pôvodnom stave s jedným podzemným a dvoma nadzemnými podlažiami a plochou strechou, ktorý je situovaný v radovej výstavbe rodinných domov IBV. Rodinný dom je osadený na mierne svahovitom pozemku, priamo prístupný z verejnej komunikácie (Vlárska ulica) a je napojený na verejný rozvod vody, plynu, kanalizácie a elektrickú prípojku. Rodinný dom bol podľa kolaudačného rozhodnutia odovzdaný do trvalého užívania v roku 1973.

ÚŽITKOVÁ PLOCHA – 246 m2

Príslušenstvom je vstavaná garáž v suteréne rodinného domu. V rodinnom dome sa nachádzajú dve samostatné bytové jednotky vnútorným schodiskovým priestorom so železobetónovým schodiskom. Počas životnosti rodinného domu bola vykonaná lokálna rekonštrukcia hydroizolácie, výmena klampiarskych konštrukcií, menený zdroj kúrenia TÚV, menené radiátory, v dvoch nadzemných podlažiach menené výplne okenných otvorov, menené vstupne vchodové dvere, sanita a obklady v kúpeľni v suteréne a na poschodí, obnovená omietka priečelia, obnovené vnútorné omietky, čiastočný výmena elektroinštalácie a osadený bleskozvod.

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE

1.PP (suterén) – samostatný vstup, chodba, 2xobývacia izba, práčovňa so zdrojom kúrenia a TÚV, kúpeľňa, samostatná toaleta, kuchynský kút, garáž

1.NP (prízemie) – vstupná hala, kuchyňa, kúpeľňa, samostatná toaleta, obývacia izba so vstupom na lodžiu orientovanú do dvora

2.NP (poschodie) – vstupná chodba, kúpeľňa s toaletou, 3x obývacia izba, z jednej obývacej izby je vstup na balkón  orientovaný do ulice

LOKALITA

Rodinný dom je situovaný v jednej z najlukratívnejších častí lokalít rezidenčného bývania hlavného mesta SR v mestskej časti Bratislava – Nové Mesto, s dobrým napojením do centra mesta. V bezprostrednom okolí sa nachádzajú rodinné domy, ktoré sú využívané na bývanie respektíve podnikateľskú činnosť, Národný onkologický ústav, Slovenská zdravotnícka univerzita, Univerzitná knižnica, Univerzitná nemocnica, Ministerstvo zdravotníctva SR, Ministerstvo školstva, predajne, potraviny, pošta, zastávka MHD, reštaurácie, školy a mnoho iných prevádzok a služieb.

Galéria nehnuteľnosti

Video

video image

Mapa

Kontaktujte nás

Mgr. Igor Molitoris

Manažér predaja

Podobné záznamy

750 000 eur
featured icon
Počet izieb:
10
featured icon
Kúpeľne:
5
featured icon
Výmera:
400 m2
300 000 eur
featured icon
Počet izieb:
4
featured icon
Kúpeľne:
2
featured icon
Výmera:
154 m2

Porovnaj zoznamy