Výsledky vyhľadávania

Ponúkame Vám na predaj 4i rodinný dom

Bratislava

300 000 eur  

Informácie

Nehnuteľnosť Id: 23399
Cena: 300 000 eur
Garáž: 1
Počet izieb: 4
Celková výmera: 154 m2
Kúpeľňa: 2
Konštrukcia: tehlová
Výmera pozemku: 300 m2
Parkovanie: pre rodinným domom

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj 4i rodinný dom, ktorý sa nachádza v mestskej časti Nové Mesto – Bratislava, v obľúbenej lokalite Kramáre.

Ponúkame Vám možnosť bývania v 4i rodinnom dome s trojpodlažnou bytovou jednotkou s nadstavbou, ktorý je samostatne stojací. Rodinný dom je osadený na mierne svahovitom pozemku, priamo prístupný z verejnej komunikácie (Olivová ulica) a je napojený na verejný rozvod vody, plynu, kanalizácie a elektrickú prípojku.

Rodinný dom je prístupný hlavným vstupom z ulice Olivová z úrovne prízemia (1.NP) alebo zadným vstupom z dvora z úrovne suterénu (1.PP). Stavba je podľa kolaudačného rozhodnutia z roku 2006 definovaná ako garáž s prístavbou bytovej jednotky respektíve kolaudačného rozhodnutia z roku 2006 ako nadstavba rodinného domu.

ÚŽITKOVÁ PLOCHA – 154 m2

Príslušenstvom je vstavaná garáž v prízemí rodinného domu. Stavba je určená predovšetkým na rodinné bývanie so samostatnými vstupmi. Z hľadiska funkcionality je rodinný dom rozdelený na dennú časť v suteréne a na prízemí a nočnú časť v obytnom podkroví.

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE

1.PP (suterén) – zádverie, kuchyňa, kúpeľňa, samostatná toaleta, obývacia izba

1.NP (prízemie) – vstupná chodba, samostatná toaleta, obývacia izba

2.NP (poschodie) – kúpeľňa, samostatná toaleta, technická miestnosť, 2x obývacia izba

LOKALITA

Rodinné domy sú situované v jednej z najlukratívnejších častí lokalít rezidenčného bývania hlavného mesta SR v mestskej časti Bratislava – Nové Mesto, s dobrým napojením do centra mesta. V bezprostrednom okolí sa nachádzajú rodinné domy, ktoré sú využívané na bývanie respektíve podnikateľskú činnosť, Národný onkologický ústav, Slovenská zdravotnícka univerzita, Univerzitná knižnica, Univerzitná nemocnica, Ministerstvo zdravotníctva SR, Ministerstvo školstva, predajne, potraviny, pošta, zastávka MHD, reštaurácie, školy a mnoho iného.

Galéria nehnuteľnosti

Video

video image

Mapa

Kontaktujte nás

Mgr. Igor Molitoris

Manažér predaja

Podobné záznamy

750 000 eur
featured icon
Počet izieb:
10
featured icon
Kúpeľne:
5
featured icon
Výmera:
400 m2
450 000 eur
featured icon
Počet izieb:
6
featured icon
Kúpeľne:
3
featured icon
Výmera:
246 m2
265 000 eur
featured icon
Počet izieb:
3
featured icon
Kúpeľne:
1
featured icon
Výmera:
75,5 m2

Porovnaj zoznamy