Výsledky vyhľadávania

Ponúkame Vám na predaj 2 rodinné domy

Bratislava

750 000 eur 

Informácie

Nehnuteľnosť Id: 23415
Cena: 750 000 eur
Garáž: 2
Počet izieb: 10
Celková výmera: 400 m2
Kúpeľňa: 5
Konštrukcia: tehlová
Výmera pozemku: 300 m2
Parkovanie: súkromné

Popis nehnuteľnosti

Rodinný dom Vlárska ul.

Ponúkame Vám na predaj 6i rodinný dom v pôvodnom stave s jedným podzemným a dvoma nadzemnými podlažiami a plochou strechou, ktorý je situovaný v radovej výstavbe rodinných domov IBV. Rodinný dom je osadený na mierne svahovitom pozemku, priamo prístupný z verejnej komunikácie (Vlárska ulica) a je napojený na verejný rozvod vody, plynu, kanalizácie a elektrickú prípojku. Rodinný dom bol podľa kolaudačného rozhodnutia odovzdaný do trvalého užívania v roku 1973.

ÚŽITKOVÁ PLOCHA – 246 m2

Príslušenstvom je vstavaná garáž v suteréne rodinného domu. V rodinnom dome sa nachádzajú dve samostatné bytové jednotky vnútorným schodiskovým priestorom so železobetónovým schodiskom. Počas životnosti rodinného domu bola vykonaná lokálna rekonštrukcia hydroizolácie, výmena klampiarskych konštrukcií, menený zdroj kúrenia TÚV, menené radiátory, v dvoch nadzemných podlažiach menené výplne okenných otvorov, menené vstupne vchodové dvere, sanita a obklady v kúpeľni v suteréne a na poschodí, obnovená omietka priečelia, obnovené vnútorné omietky, čiastočný výmena elektroinštalácie a osadený bleskozvod.

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE

1.PP (suterén) – samostatný vstup, chodba, 2xobývacia izba, práčovňa so zdrojom kúrenia a TÚV, kúpeľňa, samostatná
toaleta, kuchynský kút, garáž

1.NP (prízemie) – vstupná hala, kuchyňa, kúpeľňa, samostatná toaleta, obývacia izba so vstupom na lodžiu orientovanú do
dvora

2.NP (poschodie) – vstupná chodba, kúpeľňa s toaletou, 3x obývacia izba, z jednej obývacej izby je vstup na balkón
orientovaný do ulice

Rodinný dom Olivová ul.

Ponúkame Vám možnosť bývania v 4i rodinnom dome s trojpodlažnou bytovou jednotkou s nadstavbou, ktorý je samostatne stojací. Rodinný dom je osadený na mierne svahovitom pozemku, priamo prístupný z verejnej komunikácie (Olivová ulica) a je napojený na verejný rozvod vody, plynu, kanalizácie a elektrickú prípojku.

Rodinný dom je prístupný hlavným vstupom z ulice Olivová z úrovne prízemia (1.NP) alebo zadným vstupom z dvora z úrovne suterénu (1.PP). Stavba je podľa kolaudačného rozhodnutia z roku 2006 definovaná ako garáž s prístavbou bytovej jednotky respektíve kolaudačného rozhodnutia z roku 2006 ako nadstavba rodinného domu.

ÚŽITKOVÁ PLOCHA – 154 m2

Príslušenstvom je vstavaná garáž v prízemí rodinného domu. Stavba je určená predovšetkým na rodinné bývanie so samostatnými vstupmi. Z hľadiska funkcionality je rodinný dom rozdelený na dennú časť v suteréne a na prízemí a nočnú časť v obytnom podkroví.

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE

1.PP (suterén) – zádverie, kuchyňa, kúpeľňa, samostatná toaleta, obývacia izba

1.NP (prízemie) – vstupná chodba, samostatná toaleta, obývacia izba

2.NP (poschodie) – kúpeľňa, samostatná toaleta, technická miestnosť, 2x obývacia izba

LOKALITA

Rodinné domy sú situované v jednej z najlukratívnejších častí lokalít rezidenčného bývania hlavného mesta SR v mestskej časti Bratislava – Nové Mesto, s dobrým napojením do centra mesta. V bezprostrednom okolí sa nachádzajú rodinné domy, ktoré sú využívané na bývanie respektíve podnikateľskú činnosť, Národný onkologický ústav, Slovenská zdravotnícka univerzita, Univerzitná knižnica, Univerzitná nemocnica, Ministerstvo zdravotníctva SR, Ministerstvo školstva, predajne, potraviny, pošta, zastávka MHD, reštaurácie, školy a mnoho iného.

Galéria nehnuteľnosti

Video

video image

Mapa

Kontaktujte nás

Mgr. Igor Molitoris

Manažér predaja

Podobné záznamy

300 000 eur
featured icon
Počet izieb:
4
featured icon
Kúpeľne:
2
featured icon
Výmera:
154 m2
450 000 eur
featured icon
Počet izieb:
6
featured icon
Kúpeľne:
3
featured icon
Výmera:
246 m2
265 000 eur
featured icon
Počet izieb:
3
featured icon
Kúpeľne:
1
featured icon
Výmera:
75,5 m2

Porovnaj zoznamy